15 рецептів щастя


Кожен хоче бути щасливим. Можна багато говорити про долю, але за великим рахунком тільки від самої людини залежить, чи зробить він себе таким. Життя влаштоване складно, вона складається з відносин в родині, особистому житті, роботи, захоплень і багато чого іншого. Все це впливає на наше самопочуття. І все ж існують правила-концепції на всі випадки життя, дотримуючись яких можна знайти щастя. Ними ми попросили поділитися досвідчених психологів.


1.Постійно зустрічайтеся з новими людьми
Чим більше у вас буде зустрічей і контактів, тим більше шансів, що ви будете робити в житті правильні кроки. Різноманітність інформації дозволить вибирати найкраще і більш відповідне для себе - роботу, коло спілкування, товари і т.д.

2.Завжди щось робіть
Неважливо, що ви будете робити - писати, ходити, розмовляти з іншими людьми, - все це дозволяє отримувати пізнавальну інформацію, щось освоювати, чогось навчатися. І в майбутньому це обов'язково стане в нагоді і зробить життя багатше.

3.Побільше спілкуйтеся
Людина - дуже соціальна істота, і він не може бути щасливий у самотності . Якщо самотня людина щасливий, швидше за все, у нього є глибокі психологічні проблеми. Будьте серед людей, уявляйте їм себе, ходіть на мітинги, самовиражатися - і вас не буде залишати відчуття, що ви дихаєте життям на повні груди.

4.Будьте альтруїстом.

Кожна людина народжується альтруїстом, і тому повинен робити добро іншим. Неважливо кому і як - підгодовувати бездомних собак, поступатися місцем у транспорті літнім людям або просто допомагати власним батькам - важливо реалізовувати цю закладену природою функцію. І це завжди буде повертатися потужними позитивними переживаннями.

5.Реалізовуйте дитячі мрії
Якщо ви про щось мріяли в дитинстві і не отримали цього, то на все життя може залишитися відбиток нереалізованості. Він може турбувати час від часу «безпричинної» смутком. Наприклад, ви в дитинстві хотіли навчитися їздити на велосипеді, але так і не зробили цього. Згадайте, чи була у вас в дитинстві така нереалізована мрія. Якщо так, то здійсніть її зараз - це зробити ніколи не пізно.

6.Не копіюйте чуже життя
Не намагайтеся копіювати чужі життєві історії - це віддаляє людину від самого себе, змушує підтримувати не приносять задоволення формальні зв'язки, а отже, забирає життєві сили і енергію. А от від того, що ви йдете своїм шляхом, сили, навпаки, тільки прибувають.

7.Здійснюйте свої бажання
Одна з причин відсутності відчуття щастя в душі - подавлені бажання. Тому, якщо ви в певній ситуації відчуваєте якесь бажання, наприклад, підійти і заговорити з незнайомою людиною, не бійтеся і зробіть це. Якщо ви цього не зробите, потім будете страждати від своєї нерішучості і відчуття нездійсненність чогось приємного.

8.Займайтеся тим, до чого найбільше лежить душа
Те заняття, яке приносить вам найбільше задоволення, натхнення - і є головна справа вашого життя. Воно повинно домінувати в життєвих планах. Як мінімум, його не можна кидати: розплатою може бути відчуття «нещасливої».

9.Випромінюйте те, що ви хочете отримувати
Якщо ви хочете, щоб мир вам посміхався, посміхайтеся йому. Робіть іншим так, як ви б робили це для себе. Несіть відповідальність за свої вчинки та думки.

10.Не критикуйте інших
Там де критика, немає любові. Тільки приймає ставлення до іншої людини робить його щасливішим, а світ навколо вас - радісніше.

11.Будьте господарем життя, а не жертвою обставин
Кожен створює собі проблеми сам. Формуйте життєву позицію, відповідаючи на запитання: «Навіщо мені це потрібно?» Замість: «Чому це зі мною відбувається?»

12.Оцінюйте не об'єкт, а своє ставлення до нього
Немає поганих чи хороших речей, є тільки ваше ставлення до них. Немає поганих людей, є люди, з якими вам погано. Немає хороших людей, є люди, з якими вам добре. У людей немає недоліків - є те, що відрізняє вас один від одного. і правила допоможуть впливати на відносини між людьми і зберігати самовладання в стресових ситуаціях.

13.«Не думай про секунди звисока»
Живіть кожною хвилиною, ставитеся до того чоловіка, який знаходиться перед вами, як до найголовнішого людині. Усвідомте, що найголовніше час - зараз. Цей принцип допоможе не відкладати найкращі переживання на потім, а проживати щасливо кожен день.

14.Хваліть себе і інших з приводу, незалежно від результату
Хвалячи себе за будь-яку дію, ви позитивно приймаєте себе. При цьому ви вже не уявляєте старими категоріями: «гірше-краще», а зі світом (смиренно) приймаєте все існуюче у Всесвіті. Це правило дозволяє не розділяти людей на хороших і поганих, всі люди стануть хорошими і приємними.

15.Думайте про те, чого ви хочете досягти
Думки - це готові команди до дії. При цьому позитивні думки створюють сприятливі ситуації в нашому житті, а негативні - навпаки. Тому, якщо ви, приміром, хочете бути щасливим, просто уявляйте, як виглядає ваше щастя - і воно до вас прийде.

Кiлькiсть переглядiв: 79

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.