Щорічна акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства”

основною метою акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Вже стало традицією щорічно соціальним педагогом спільно з учнями оформляти інформаційний куточок. Протягом шістнадцятиденної акції діти поновлюють інформацію, відповідно до дати, створюють фотоколажі.

25 листопада активно розпочали «Акцію 16 днів проти насилля» учні 8-А класу. Кожен учень протягом дня шукав інформацію: "Що таке насилля, види насилля", давали поради як не стати жертвою насильника.

1 грудня - Всесвітній день боротьби із СНІДом

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом.

Основна мета цього дня – звернути увагу суспільства до проблеми ВІЛ\ СНІДу, замислитися над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

Символом підтримки людей хворих на СНІД є червона стрічка. Учні 7-Б класу, отримавши інформацію від соціального педагога про ВІЛ/СНІД, створили спільний фотоколаж.

/Files/images/2021-2022/snd_nde_ne_podvsya/Дзюба.jpg

/Files/images/2021-2022/snd_nde_ne_podvsya/8.jpg

/Files/images/2021-2022/snd_nde_ne_podvsya/Дзюба 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 177

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.