/Files/images/2017_-_2018/zasdannya_mo/IMG_6077.jpg

Щороку на початку вересня проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», з метою виявлення дітей шкільного віку не охоплених навчанням, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, надання адресної матеріальної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Соціальний педагог Яготинського НВК №3 Дзюба Л.А. спільно з представниками відділу освіти Мрачик Н.А., служби у справах дітей Лавріненко В.В., сектору молоді та спорту Андрієш Л.Ф., центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Твердохліб О.Ю. та дільничим офіцером поліції Сахно О.В. побували у 6-В, 6-Г, 8-Г та 11-Б класах.

В кожному класі головний спеціаліст служби у справах дітей Лавріненко В.В. наголосили на обов’язках, яких повинні дотримуватися діти та учні. Дільничий офіцер поліції Сахно О. В. розповів про відповідальність, яка наступає у разі не виконання своїх обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих.

Усі представники районних служб побажали учням вдалого та щасливого навчального року.

/Files/images/2017_-_2018/zasdannya_mo/IMG_6072.jpg/Files/images/2017_-_2018/zasdannya_mo/IMG_6073.jpg/Files/images/2017_-_2018/zasdannya_mo/IMG_6074.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1245

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.