Вплив наркотиків на організм підлітка

Сьогодні підлітки мають справу з наркотиками набагато частіше, ніж це було ще десятиріччя тому. Одним із найважливіших факторів ризику є спілкування з наркоманами-однолітками, у зв’язку з чим підліток у своєму оточенні прагне реалізувати притаманну віку схильність до експериментування.

15 лютого 2019 року за участі працівників Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із інспектором з ювенальної превенції Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області з метою мотивації молоді до здорового способу життя організовано та проведено інформаційно - профілактичну бесіду для учнів, що потребують посиленої педагогічної уваги.

Під час бесіди працівники докладно розповіли про тяжку фізичну психологічну залежність від психостимуляторів та небезпеку потрапляння до наркотичних компаній, наголосили про відповідальність, яка наступає у разі невиконання своїх обов’язків: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління, вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час без супроводу дорослих.

Інспектор з ювенальної превенції Ткачук А.В. проінформувала учнів про кримінальну відповідальність за вживання, зберігання та торгівлю наркотиками.

Кiлькiсть переглядiв: 445

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.