Комп'ютерна та Інтернет-залежність

/Files/images/2020_-_2021/7_sotsalniy_pedagog/а.jpg Досить складно уявити сьогоднішнє життя людей різного віку без доступу до Інтернету. Він є незаперечним благом цивілізації і багато в чому спростив наше життя. Інтернет-магазини дають можливість здійснювати покупки, не виходячи з дому, онлайн трансляції замінили нам телевізор, новини і прогноз, підступна хвороба COVID-19 змусила учнів та студентів перейти із звичного навчання на дистанційне на платформах ZOOM, Classroom та Google Meet.

Але є ще один важливий фактор, через який молодь проводить більше часу перед монітором – соціальні мережі. З одного боку, соціальні мережі є безцінним винаходом. Але ставши прогресом для людства, вони стають регресом для кожної окремої людини.

Соціальним педагогом Дзюбою Л.А. для учнів 7, 8 та 9 класу проведено бесіди на тему: Комп’ютер – це користь чи зло?» та «До чого призводить надмірне користування Інтернетом». В ході бесід роз’яснено важливість дотримання вимог роботи за комп’ютером, зокрема при використанні Інтернету, а також висвітлено позитивні та негативні сторони щодо користування всесвітньою мережею. В кінці бесіди учні склали поради для своїх однолітків.

/Files/images/2020_-_2021/7_sotsalniy_pedagog/20210216_0955.jpg

/Files/images/2020_-_2021/7_sotsalniy_pedagog/і2.png

Кiлькiсть переглядiв: 212

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.