З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти з урахуванням особливостей розвитку та потреб дитини,відповідно до заяв батьків, висновків інклюзивно-ресурсного центру, нормативно-правових актів, що регулюють питання інклюзивного навчання, в Яготинському ліцеї №3 з 01.09.2022р. відкрито 5 класів з інклюзивною формою навчання (1-В, 3-В, 5-В, 6-В та 7-Б класи). В них навчається 9 дітей з особливими освітніми потребами. 11 здобувачів освіти ліцею навчаються за індивідуальною формою навчання.

З дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителя, практичний психолог, соціальний педагог, логопед.Утворено команди психолого-педагогічного супроводу та налагоджено взаємодію з батьками учнів.Є можливістьотриматидодатковіосвітніпослуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття.Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Яготинської міської ради. Для дітей з інклюзивною формою навчанняадаптованонавчальніпрограми та плани.

У ліцеї створені сприятливі умови для навчання, соціалізації та подальшої інтеграції в суспільство дітей з особливими освітніми потребами.

Всі основні приміщення закладу мають природне та штучне освітлення у відповідності до діючих норм. У закладідотримуєтьсявизначенийСанітарним регламентом для закладівзагальноїсередньоїосвітитемпературний режим та режим вентиляції повітря;підібрано кольорову гамму в оздобленні приміщень;розташування меблів й обладнання; забезпечуєтьсярегулярністьвологогоприбирання.Територія закладу підтримується в належному стані. Вхід до приміщень ліцею обладнано пандусами. На першому поверсі закладу обладнано ресурсну кімнату - спеціально організований освітній простір, спрямований на гармонійний, емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини з особливими освітніми потребами.

Ресурсна кімната ліцею:

/Files/images/00000001/зображення_viber_2023-02-03_08-48-35-169.jpg /Files/images/00000001/зображення_viber_2023-02-03_08-49-25-634.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.