/Files/images/sotsalniy_pedagog/поради батькам 2.jpeg

Народити дітей допомагає природа.

Бути батьком і матір’ю вам не допомагає ніхто,

окрім самих дітей.

Лист мудрого сина батьку

1. Не розбещуй мене. Я дуже добре знаю, що мені не треба мати все те, що я прошу. Я лише хочу тебе випробувати і спонукати бути батьком.

2. Не будь не послідовним: це мене збиває з пантелику і дає змогу завжди, коли лише можу, виходити сухим із води. Найголовніше – перестань біти татусем, другом, мамусиним синочком… хочу, щоб ти навчився бути мені батьком.

3. Не давай обіцянок: ти можеш бути не в змозі їх виконати. Це призведе до зменшення моєї довіри до тебе. Задовольняйся тим, щоб робити серйозні пропозиції, які дійсно можеш виконати.

4. Не виправляй мене в присутності інших. Я сприйму це набагато краще, якщо ти поговориш зі мною віч-на-віч. Без моєї сестри або когось іншого. Лише ти!

5. Не бурчи безперестанку: якщо ти це робитимеш, я буду змушений захищатися, прикидаючись глухим. І в мене з часом може погіршитись слух.

6. Не звертай надто багато уваги на мої маленькі недуги. Я можу навчитися насолоджуватися поганим здоров’ям, тому хвороба може стати елементом маніпуляції тобою.

7. Не переймайся тим, що ми мало часу проводимо разом. Важливим є те, як ми його проводимо. Якби ти повертався деколи додому раніше, ти б мене зробив щасливим.

8. Не дозволяй, що мої страхи викликали в тебе неспокій, бо ти станеш ще більш наляканим. Будь для мене прикладом мужності. Дай зрозуміти, що мужність – це чеснота.

9. Не забувай, що я не можу добре рости без твого розуміння і заохочення. Але ж я не мушу тобі про це говорити, правда?

10. Пам’ятай, я вчуся більше із прикладів, ніж із зауважень.

/Files/images/sotsalniy_pedagog/поради батькам.gif

Кiлькiсть переглядiв: 498

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.