№п\п Назва конкурсу ПІП вчителя Місце ПІП учня
1 «Неосяжна моя Україно» Жукова В.В. переможець територіального онлайн-конкурсу фотографій, за роботу «Дівчинка-весна – серцебиття української культури». Жукова Дар’я
2 «Неосяжна моя Україно» Комаренко Т.В. лауреат територіального онлайн-конкурсу фотографій, за роботу «Яготинська лаванда». Шулла Єлизавета
3 «Моя Україно» Большакова Ю.А. ІІ місце у І (територіальному) етапі конкурсу робіт юних фотоаматорів 2021, номінація «Побутові або жанрові фотографії ІІ вікова категорія» Дигало Олександр
4 «Моя Україно» Комаренко Т.В. ІІ місце у І (територіальному) етапі конкурсу робіт юних фотоаматорів 2021, «Портрет», номінація «Побутові або жанрові фотографії ІІ вікова категорія» Комаренко Софія
5 «Моя Україно» Жукова В.В. ІІ місце у І (територіальному) етапі конкурсу робіт юних фотоаматорів 2021, номінація «Макрографія». Сердюк Софія
6 Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір-2021» Андрієнко В.Є. ІІ місце, предмети вжитку «Дари осені» Іванна Коцар
7 Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір-2021» Козлова Л.Є. Відзначена робота у номінації «Етноколорит» Юліана Щур
8 Обласний етап виставки-конкурсу «Новорічна композиція» Козлова Л.Є. ІІІ місце Новорічна колаж чи картина Корнієць Руслана
9 Обласний етап виставки-конкурсу «Новорічна композиція» Козлова Л.Є. ІІІ місце Новорічний подарунок Щур Юліанна
10 Обласний арт-проєкт «Обʼєднаймося ж, брати мої» Андрієнко В.Є. ІІІ місце Художня робота «Нездоланна» Коновал Віта

Результати участі у ІІ (районному) етапі

ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№п\п ПІП вчителя Місце ПІП учня Клас
1 Басанець Г.М. 3 Коряк Марія 10
2 Басанець Г.М. 1 Роєнко Богдана 5
3 Скринник Т.Г. 1 Бойко Євгеній 8
4 Лугіна Т.В. 1 Власко Дарія 7
5 Лугіна Т.В. 3 Макій Дарія 7
6 Крсек Л.В. 3 Закомірна Анастасія 4
7 Кошанська Л.О. 1 Завертайло Софія 3
8 Кошанська Л.О. 3 Черниш Поліна 3

Результати участі у ІІ (районному) етапі

ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

№п\п ПІП вчителя Місце ПІП учня Клас
1 Басанець Г.М. 1 Баштова Анастасія 10
2 Басанець Г.М. 3 Роєнко Богдана 5
3 Лугіна Т.В. 1 Михайлов Владислав 9
4 Лугіна Т.В. 3 Власко Дарія 7
5 Йора Т.С. 2 Курилко Михайло 6
6 Скринник Т.Г. 2 Бойко Євгеній 8
7 Чепіль В.П. 3 Нельсон Анна 11
Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.