Прихована небезпека міських вулиць

/Files/images/2017_-_2018/p-o/Люки.jpg

Мешканці сучасних міст живуть у напруженому, метушливому ритмі, і у шаленій круговерті життя часто не помічають того, що лежить під ногами - каналізаційні люки.

Серйозну загрозу життю та здоров’ю людини становлять незакриті й напівзакриті каналізаційні колодязі. Ступивши на чавунну кришку такого колодязя, можна отримати травми не тільки під час падіння, а й від удару кришкою по голові. Тяжкі травми може отримати велосипедист, який заїхав переднім колесом на нещільно закритий люк. Та найбільше від таких і так званих безхозних каналізаційних колодязів страждають діти. Адже дитина може не тільки отримати смертельні травми, а ще й потонути в каналізаційній трубі.

Окрім відкритих люків пересічних громадян також повинні насторожувати: звуки дзюркотіння води з під землі та пара, що виривається назовні, легка вібрація грунту під ногами, калюжі з коловоротами посередині, просідання асфальту тощо. Ці ознаки можуть вказувати на прорив водопровідних або теплових труб.

Запам'ятайте: у жодному разі не можна наближатися до такихмісць. Та картина, що ви побачили зверху - лише вершина айсберга.Насправді ж прорив води може бути набагато ширшим, ніж це видно.

/Files/images/2017_-_2018/p-o/прорив теплотраси.jpg

Якщо ви помітили будь-які ознаки прориву води, у жодному разі не підходьте ближче, щоб роздивитися, не намагайтеся самотужки зарадити лиху. Про цю подію необхідно негайно повідомити комунальникам, обгородити небезпечне місце (при можливості) та дочекатися ремонтну бригаду.

Нам, жителям міст, на своєму шляху ніяк не уникнути каналізаційних люків. То ж будьте пильними і не забувайте, яку небезпеку вони несуть.

/Files/images/2017_-_2018/p-o/Люки лю1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 908

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.