/Files/images/2017_-_2018/p-o/Переохолодження правила.jpg

Увага! Снігові замети, хуртовини!

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко проявляються в снігових заметах унаслідок снігопадів і хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на господарську діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням або потеплінням.

Негативний вплив цих явищ приводять до того, що різко погіршується видимість, переривається транспортне сполучення як в місті, так і між населеними пунктами. Випадання снігу з дощем при зниженій температурі повітря та ураганному вітрі створює умови для оледеніння ліній електропередач, зв’язку, контактних мереж електротранспорту, а також покрівель будівель, різного роду опор і конструкцій, що часто викликає їхнє руйнування.

/Files/images/2017_-_2018/p-o/Снігові замети.jpg

У разі оголошення штормового попередження треба обмежити рух, особливо на власному транспорті, запастися необхідними продуктами, водою, за герметизувати по можливості житлові приміщення, що допоможе зберегти тепло.

Особливу небезпеку снігові замети створюють для людей, які знаходяться у дорозі, далеко від житла. Заметені снігом дороги й втрата достатньої видимості спричиняють повну дезорієнтацію на місцевості.

/Files/images/2017_-_2018/p-o/images.jpg

Під час руху на автомобілі не варто намагатися подолати снігові замети, необхідно зупинитися, повністю закрити скло в машині, укрити двигун зі сторони радіатора. Якщо є можливість, то автомобіль треба встановити двигуном у навітряну сторону. Періодично треба виходити з автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися «похованим» під снігом. Крім того, не занесений снігом автомобіль - хороший орієнтир для пошукової групи. Двигун автомобіля необхідно періодично прогрівати для уникнення "розморожування двигуна”, якщо система охолодження залита водою. Під час прогрівання автомобіля важливо не допускати затікання в кабіну (кузов, салон) вихлопних газів, з цією метою необхідно слідкувати, щоб у вихлопну трубу не завалювався сніг.

/Files/images/2017_-_2018/p-o/Замети.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1348

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.