Обережно, змії!


/Files/images/2017_-_2018/stosutsya_kojnogo/Обєрєжно змії.jpg

Міністерство надзвичайних ситуацій закликає громадян ознайомитися з правилами надання першої медичної допомоги при укусах змій, перед тим як вирушати на відпочинок.
/Files/images/2017_-_2018/stosutsya_kojnogo/Змії.jpg

МНС попереджає, що в разі укусу змії слід діяти оперативно, оскільки отрута швидко вражає серцево-судинну, кровоносну і нервову системи організму. "Уже через півгодини після укусу наступають загальні ознаки отруєння:

слабкість,

головний біль,

блювота,

задишка,

запаморочення,

набряклість тканин,

запалення лімфатичних вузлів", - повідомляють рятувальники.

При цьому вони рекомендують у перші хвилини після укусу спробувати відсмоктати частину отрути з рани. "Кров'яну рідину, що виділяється з рани, потрібно відразу ж спльовувати. При цьому отруту не можна відсмоктувати, якщо в роті є виразки і рани", - зазначають в МНС.

Згідно з повідомленням, з підручних матеріалів на уражену кінцівку необхідно накласти шину і вжити заходів для екстреного транспортування потерпілого в лікарню.

Під час транспортування, до місця укусу рекомендується прикласти холод.

Постраждалому необхідно пити якнайбільше рідини для зменшення концентрації отрути в організмі", - наголошують рятувальники.

Вони уточнюють, що на місце укусу НЕ МОЖНА накладати джгут, припікати його або надрізати.

"Якщо є шприц і ліки для ін'єкцій, то необхідно ввести протиотрутну сироватку, а також серцево-судинні препарати", - додають у відомстві.

Джерело

/Files/images/2017_-_2018/stosutsya_kojnogo/Зміюки.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 994

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.