Чорнобиля гіркий полин

На серце ліг незримо й тяжко…

/Files/images/2020_-_2021/chornobilya_grkiy_polin/Дзвони Чорнобиля НВК №3 яготин бібліотека.jpg

26 квітня 1986 року. Чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомим усьому світу. Гірка, як полин, слава.

А місто Чорнобиль спало. Була тепла квітнева ніч, одна з кращих ночей року, коли листя зеленим туманом покриває дерева. Спало місто, спала Україна, не відаючи про велику біду, що прийшла на її Землю.

Минуло 35 років, коли Україну спіткала наймаштабніша техногенно – екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора на Чорнобильській АЕС. Від інших катастроф Чорнобильська відрізняється тим, що людство ще довго покоління за поколінням буде платити їй данину здоров᾿ям, і життям мільйонів своїх синів і дочок. Кожному з нас варто усвідомити, що людині, ким би вона не була, потрібно відчувати відповідальність не лише за сьогодняшній день, а й перед нащадками.

Стрекочуть комп᾿ютери, служби сейсмічні

Чутливі до кожного здвигу і поруху,

В руках твоїх – формула маси критичної,

А що буде потім, людино?

Добірка книг до річниці Чорнобильської трагедії:

https://vsiknygy.com.ua/company/actions/the-compilation-of-the-book-to-the-anniversary-of-the-chernobyl-disaster/?utm_source=facebook&utm_medium=the-compilation-of-the-book-to-the-anniversary-of-the-chernobyl-disaster/&fbclid=IwAR0th_TDkUQBAilV2JrN3DEqktSyvqJqsJ_vqikOKqBTM_EmnTKYz_LJZbw

Довгорук О. О.

Сорока Л. Й.

/Files/images/2020_-_2021/chornobilya_grkiy_polin/Яготин НВК №3 Бібліотека.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.