Свято книги

Учні нашої школи стали активними учасниками заходів, які відбулися у центральній дитячій бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання.

Особливо слід відзначити 4-В клас (класний керівник – С.Б. Курило), який був задіяний у більшості заходів. Креативні, енергійні, артистичні – саме так можна сказати про учнів Віолетту Тарасенко, Настю Маслюк, Софійку Недобой та Ярослава Івахна, які майстерно перевтілилися у казкових персонажів під час проведення Дня улюблених книг. А глядачі, учні 2-А класу (В.В. Пінчук), разом з казковими героями взяли участь у численних літературних вікторинах та іграх.

Ці ж самі артисти, постійні учасники лялькового театру «Золотий ключик», та Настуся Онищенко розіграли чудову лялькову виставу «Теремок» перед вихованцями дитсадка «Зіронька».

А потім всі учні 4-В класу ще й спробували свої сили у конкурсі маленьких казкарів, у якому перемогли Настя Маслюк, Віолетта Тарасенко, Настя Онищенко та Максим Косяченко. Переможці отримали у подарунок книжечки українських дитячих письменників, а учасники всіх заходів – солодощі.

Не менш цікаво провели час також учні 1-Б класу (Л.І. Кривошлик), до уваги яких була представлена «Мозаїка казкових див» - до 135-річчя з дня народження письменника Корнія Чуковського. На його веселих віршованих казках - «Муха-цокотуха», «Мийдодір», «Лікар Айболить» виросло не одне покоління дітей. Першокласники представили інсценівку казки «Муха-цокотуха», відгадали загадки К.Чуковського та посміялися над дитячими смішинками з його книги «Від двох до п'яти».

А до Дня поезії була приурочена година спілкування «Поезія – це свято», під час якої відбулася зустріч учнів 6-Г класу (І.В. Диченко) з місцевою поетесою Ларисою Зеленською та проведено читання віршів Тараса Шевченка.

21.03.2017

/Files/images/01_17/svyato_knigi/IMG_1559.JPG /Files/images/01_17/svyato_knigi/IMG_1496.JPG /Files/images/01_17/svyato_knigi/IMG_1500.JPG/Files/images/01_17/svyato_knigi/IMG_1582.JPG/Files/images/01_17/svyato_knigi/IMG_1576.JPG/Files/images/01_17/svyato_knigi/IMG_1592.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 406

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.