17 січня 2017 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації проведено І етап (районний) Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017».

У конкурсі взяли участь12шкільних бібліотекарів навчальних закладів Яготинського району у номінаціях: «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу», «Бібліотека – виховний простір навчального закладу», «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей». Бібліотекарі презентували власний досвід роботи з визначених проблем.

Переможцями стали:

Костогриз Алла Петрівна, бібліотекар ЯготинськогоНВК«СШ-​ЗОШІ-​ІІІ ст. №2», у номінації «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей»;

Довгорук Ольга Олексіївна та Сорока Лариса Йосипівна, бібліотекарі ЯготинськогоНВК«СШ-​ЗОШІ-​ІІІ ст. №3» у номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу»

Полваньязова Руслана Василівна, бібліотекар ЧерняхівськогоНВК«ЗОШІ-​ІІІ ст. –ДНЗ(ясла-​садок)», у номінації «Бібліотека – виховний простір навчального закладу».

ДИВИТИСЯ ТА СКАЧАТИ ДОДАТКИ

Кiлькiсть переглядiв: 538

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.