Яготин читаючий

/Files/images/2020_-_2021/4_bbloteka/yagotin_chitayuchiy_-_den_msta/IMG_3866.JPG

468 років тому на мапі України з᾽явилося маленьке, проте надзвичайно зручне і затишне містечко із дивною назвою – Яготин. Багато легенд оповідають історію його виникнення по-різному, проте ми хочемо розповісти Вам про Яготин читаючий.

Потяг до книжки люди мали завжди, адже книга була єдиним джерелом знань та інформації. Осередком цих знань завжди вважалася бібліотека. А дитяча бібліотека й поготів! Діти, мов бджолиний рій невпинно в᾽юнилися біля книжкових полиць.

Щорічно напередодні 19 вересня у нашій школі можна почути такі діалоги: «Завтра день Міста і потрібна інформація для уроку. Стій, ти куди?» – «До бібліотеки, звичайно! Там все про Яготин є!».

І це таки так. Наші чарівні володарки полиць і книжкових палітурок Довгорук Ольга Олексіївна і Сорока Лариса Йосипівна зібрали багату колекцію історії Яготина. Вони завжди готові допомогти нашим допитливим пізнайкам.

/Files/images/2020_-_2021/4_bbloteka/yagotin_chitayuchiy_-_den_msta/IMG_3863.JPG

А ще наші бібліотекарі приймають активну участь в шкільному житті. Ось і сьогодні, до Дня Міста, вони презентують цікавенну виставку видань про Яготин, його історію, визначні місця і відомих далеко за межами нашої країни його мешканців. Зі святом тебе, рідне місто!

/Files/images/2020_-_2021/4_bbloteka/yagotin_chitayuchiy_-_den_msta/IMG_3864.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.