Шкільне життя бібліотеки

/Files/images/2017_-_2018/bbloteka/Бібліотека Яготинського НВК №3 -2.jpg

У кожній школі є це приміщення - "Бібліотека". Можна сказати - святая-святих школи. Хоч зовні непомітна, не така вже й багатолюдна, як раніше, але така необхідна!

Хочемо нагадати про важливість бібліотеки у школі: це різномаїття книжок, широкий вибір педагогічної преси і періодики, надійне сховище всіх шкільних підручників. А ще - це неймовірне тепло від усмішок наших чарівних і привітних, лагідних і доброзичливих "володарів" Вікіпедій минулого, "повелителів" шкіряних палітурок та стародавніх фоліантів - Довгорук Ольги Олексіївни і Сороки Лариси Йосипівни.

Наші шкільні бібліотекарі - наші щирі друзі і надійні помічники. Знайти потрібну книжку? За кілька секунд! Відповісти на учнівські запитання? Із задоволенням! Допомогти провести квест чи виховну годину? Неодмінно!

Ольга Олексіївна і Лариса Йосипівна - постійні учасники шкільних квестів і різноманітних заходів. Завжди відкриті до спілкування, вони ніколи не залишаються осторонь шкільного життя.

Ось і казковий квест "Там, на незвіданих стежинках", що проводила класовод 2-Г класу Рудь В. В., не минув без їх участі.

На «Науковій станції» Лариса Йосипівна перевіряла знання школярів, здобуті під час уроків.

/Files/images/2017_-_2018/bbloteka/шкільна бібліотека.jpg/Files/images/2017_-_2018/bbloteka/Шкільний квест.jpg

На станції «Казкових героїв» Ольга Олексіївна пропонувала командам «розвести» і зібрати у певну казку героїв, які «заблукали».

/Files/images/2017_-_2018/bbloteka/Віта Рудь квест 02.02.18 010.jpg/Files/images/2017_-_2018/bbloteka/шкільна бібліотека2.jpg

Діти - не єдині фанати наших бібліотекарів. Весь педагогічний колектив вдячний їм за допомогу і підтримку. Наша спільна вдячність і вірність царству друкованих видань - ось найкраща нагорода працівникам нашої шкільної бібліотеки!

Большакова Ю. А.

Допомогали Ольга Олексіївна і Лариса Йосипівна під час квесту серед 4-х класів "Барвиста планета", що відбувся 6 лютого.

/Files/images/2017_-_2018/barvista_planeta/IMG_7497.jpg

/Files/images/2017_-_2018/barvista_planeta/IMG_7498.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 468

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.