Національне виховання підростаючого покоління повинно стати потужним фактором формування нової української людини, яка є безпосереднім творцем сучасного громадянського суспільства, бере участь у відродженні та утвердженні українських культурних і духовних цінностей, долучається до всесвітнього гуманістичного процесу та представляє українську націю у світі.

Метою роботи гуртка «Зростаємо патріотами», який на базі 2-Г класу проводить Гречка О.В., є формування соціальної і життєвої компетентностей учнів на основі знань про Україну та світове українство; ознайомлення з матеріальними та духовними цінностями українського народу; вивчення особливостей української мови, культури, ментальності, історичного розвитку та історичної долі українського народу; формування духовно багатої особистості з цілісним уявленням про світ, глибокими патріотичними почуттями та розвиненою національною самосвідомістю майбутнього громадянина України.

Роботу гуртка систематизовано за такими тематичними блоками: «Я – українець», «Моя родина, мій рід», «Мій український народ», «Моя держава – Україна», «Україна та українці в світі». Гурток дає змогу розвивати національну самосвідомість школяра, своє власне «Я», виховувати його громадянські почуття, допомагає йому самовизначитись у системі українського соціуму, який тісно пов’язаний із загальнолюдськими проблемами та світом. Використання інтерактивних методів роботи на заняттях гуртка «Зростаємо патріотами» сприяє розвитку логічного мислення, спостережливості, уяви, творчих здібностей дітей. Під час занять гуртка другокласники вчаться пізнавати себе, історію своєї сім’ї, малої Батьківщини та України; отримують навики самостійної роботи з інформацією, досвід спілкування, творчої діяльності. В ігровій формі учні засвоюють традиції і норми українського етичного, естетичного, морального ставлення до людини, родини, громади, довкілля, матеріальної і духовної культури українців.

Другокласники із задоволенням досліджували свої імена, свій родовід, виготовляли фотоколаж «Наше довкілля», родинне дерево класу, малюнки для воїнів АТО.

Усе це в цілому формує ключові компетенції учнів, і особливо - у початковій школі, враховуючи емоційну чутливість молодших школярів, рівень їхнього образного мислення та здатність запам’ятовувати.

/Files/images/gurtki/RV8Z6123.JPG

/Files/images/gurtki/IMG_20150925_140112.jpg

/Files/images/gurtki/Фото0349.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_20150925_132602.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_20150925_135251.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_20150319_124319.jpg

/Files/images/gurtki/Фото0350.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1973

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.