Гурток з волейболу в нашій школі працює на базі 9-их класів. Метою гуртка є підвищення та збереження рівня здоров’я і функціональних можливостей учня, всебічного вдосконалення фізичних здібностей на основі систематичних занять волейболом та оволодіння високим рівнем технічно-тактичних дій.

Заняття з волейболу сприяють розвитку особистості. Цю гру можна розглядати, як психологічний тренінг для тих, хто має проблеми у спілкуванні. Під час занять з волейболу необхідно стежити за м'ячем, який знаходиться то далі, то ближче до гравця, в результаті чого волейбол можна назвати зарядкою для очей - посилюється приплив крові до органу зору, тренуються очні м'язи. Крім того, розвивається окомір, адже гравцеві доводиться вгадувати точку приземлення м'яча, щоб правильно відбити його. Оволодіння такими складними прийомами, як подача в стрибку, атакуючий удар, блокування, вимагає хорошої координації. Освоєння нових прийомів змушує мозок працювати, утворюючи нові зв'язки між нервовими клітинами, що стає відмінним тренуванням не тільки для нервово-м'язового апарату, але й для мозкової діяльності. Також учні згуртовуються, вчаться страхувати і підтримувати один одного під час гри, діяти, як злагоджений механізм, розуміючи ситуацію без слів.

Під час занять гуртка ми застосовуємо елементи інших спортивних ігор: баскетбол, футбол, та інші види спорту.

Гуртківці –вже сформований колектив, який захищає честь школи у змаганнях з баскетболу, волейболу і інших видів спорту. Найбільш активними учасниками гуртка є: Маслова Д., Сьомака В., Бондарук Б., Дендорф В., Мельник Д., Овчаренко В., Битюк Є ., Корнієнко Д., Франчук Є., Ребрій О., Філатов В.

Хвостікова Т.В.,

керівник гуртка «Волейбол»

/Files/images/pozaklasna/баскетбол 003.jpg

/Files/images/pozaklasna/баскетбол 007.jpg

/Files/images/pozaklasna/баскетбол 008.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3256

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.