Гурток «Юні музеєзнавці» під керівництвом Яременко Р.М., який працює при Музеї історії школи, відвідують дівчата 9-10-х класів.

Мета: залучити учнівську молодь до процесів дослідження, вивчення та збереження історико-культурної спадщини України та рідного краю, формувати у її свідомості систему поглядів, принципів та цілісне уявлення про історико-культурний потенціал українського народу.

Завдання: ознайомити учнів з особливостями формування музеїв як соціокультурного інституту суспільства, вивчити основні етапи історичного розвитку музеїв; оволодіти навичками організації громадських музеїв; ознайомити з різними методами і формами музейної роботи. Розвивати і впроваджувати кращі краєзнавчі традиції краю. Виховувати національно свідомого громадянина, грамотну, освічену людину.

Разом із гуртківцями ми вивчаємо нові поняття музейної термінології, принципи складання документації, організації періодичних виставок, вивчаємо видатні пам'ятки історії та культури, їх наукову та історичну цінність, дізнаємося про внесок видатних державних діячів та представників громадськості у справу збереження історико-культурної спадщини. Провели зміну надписів експонатів, склали текст екскурсії, вчимося їх проводити. Поповнюємо музей новими предметами, збираємо матеріал для продовження написання книги «Історія Яготинського НВК №3».

В складі гуртка - учні 9 – В та 10 – А і Б класів. Всього 16 чоловік.

Активними учасниками гуртка є Євлах Маргарита (10 –А), Черемісіна Аліна і Теслюк Діана (10-Б), Чижова Олена (9-В).

/Files/images/gurtki/IMG_1835.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_1844.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 814

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.