2014-2015 навчальний рік був багатим на спортивні досягнення. Вже у вересні 2014 року збірна школи з учнів 8-11 класів успішно виступила на змаганнях з легкої атлетики на першість району, присвячених Дню міста та зайняла перше місце. Грамотами були нагороджені: Кисіль Дмитро, Кайгородов Владислав, Ярош Дмитро (стрибки в довжину); Козлова Аліна, Калініченко Яна (метання м’ячика); Ільчук Світлана, Микитенко Ірина, Низенко Богдан, Білиця Дарина ( естафета).
Три перших місця зайняли наші збірні 5-7 класів (хлопці) на приз «Шкіряний м’яч». Підготували команди Грушка В. М. та Солодкий В. В. Серед 5-6-класників слід відзначити гру Мартиненка Дмитра, Шкварька Івана, Марченка Дмитра, Хівреча Олега, Малафієнка Ярослава, Бойка Владислава, Круглова Максима, Паламарчука Є.
Молодші школярі також є вправними футболістами. Так, збірна школи 3-4 класів здобула перше місце по футболу «Надії Київщини». Мета заходу:виявити спортивно обдарованих дітей, пропагувати здоровий спосіб життя. Підготував збірну Грушка В. М. Хлопці 1-2 класів теж не залишились без титулу переможців – також отримали перше місце в змаганнях «Надії Київщини» (вчитель Майсак О. О.) До збірної входили: Очколяс Євген, Черненко Ярослав, Наумов Олег, Олійник Леонід, Романій Денис, Мандзюк Богдан, Крук Назар, Сидоренко Артем, Шевченко Олександр, Нікітенко Максим, Кучина Володимир.
У змаганнях з сімейного футболу, який відбувся 29 вересня 2014 року, друге місце для школи здобув учень 1-Г класу Бойко Євгеній. Підготував учня Солодкий В. В.
22 жовтня відбулися змагання по футболу, присвячені воїнам АТО. Збірну школи представляли хлопці 7-11 класів. Здобули перше місце для рідної школи Кисіль Дмитро, Кайгородов Владислав, Блинду Кристіан, Мелешко Владислав, Попович Станіслав, Низенко Богдан, Козаченко Владислав, Ярош Дмитро, Мохнатко Ігор, Піддубний Євген, Дендорф Віктор, Битюк Євген та Щипка Дмитро.
Вміємо ми не тільки на футбольному полі перемагати. Так, збірна дівчат під керівництвом Хвостікової Тетяни Вікторівни підтвердила це першим місцем серед 8-9 класів та першим місцем серед 9-11 у змаганнях по баскетболу. Імена переможців: Козлова Аліна, Ільчук Світлана, Маслова Даліла, Калініченко Яна, Білиця Дарина, Івахно Дарина, Ребрій Олександра.
По волейболу ми також перші. Кращі з кращих: Ковальчук Вікторія, Сапронова Вікторія, Сахно Юлія, Сьомака Владислава , яких підготувала також Хвостікова Т. В.
У змаганнях по волейболу не відстали і хлопці, які здобули серед 8-9 класів перше місце. Підготував їх Майсак О. О.
Маємо перемоги в шахах (І місце) та в шашках (І місце). Призерами стали Березанська Юлія, Красний Сергій, Балим Олександр, Жуленко Яна, Жултинська Ангеліна, Козаченко Владислав, Коваленко Олег, Кайгородов Владислав.
Достойно виступила збірна школи з учнів 6-10 класів на змаганнях з «Козацького гарту», мета якого – формування навичок здорового способу життя, підвищення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання школярів. Здобула збірна перше місце. Їх готували разом всі вчителі фізичної культури. До збірної входили: Алієва Тетяна, Круглов Максим, Горбатенко Валерія, Большаков Артем, Кузьмін Євген, Козлова Аліна, Савченко Марія, Остафійчук Руслан, Маслова Даліла, Івахно Дарина.
Доречі, на обласному етапі наша збірна, яку готували Майсак О. О. та Хвостікова Т. В., здобула четверте місце.
Третє місце в області має збірна 7-х класів у змаганнях «Старти надій» (тренери Майсак О. О., Грушка В. М.).Мета заходу: масове залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їх рухової активності.
Перше місце принесла школі збірна 8-х класів у змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура).Її завдання щодо виховання національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, здорового способу життя виконано на «відмінно» Підготували достойних «козаків» Майсак О. О. та Хвостікова Т. В. Ось їх імена: Маслова Даліла, Дендорф Віктор, Ребрій Олександра, Мельник Даниїл, Остафійчук Руслан, Войцех Яна, Стефанович Рафаель, Сьомака Владислава, Івахно Дарина, Невмержицький Михайло. Тепер їх чекають змагання в області.
І не дивно, що у нас стільки досягнень Адже тон всьому задають самі вчителі. На традиційній спартакіаді працівників освіти (на весняних канікулах) наші вчителі вибороли перше загальнокомандне місце. А в області Хвостікова Тетяна Вікторівна здобула перше місце по шашкам, Солодкий Віктор Васильович – четверте.