Школа юного лідера

/Files/images/2018-2019/shkola_yunogo_ldera/IMG_9430.JPG

Все, чому ми навчаємо наших дітей – важливо для їхнього розвитку. Всі, хто передає знання молодшим, може по праву називатися вчителем, наставником, другом! У нашій школі розпочав свою роботу гурток «Лідер». До нього приєдналися активісти 5-11-х класів, що беруть участь у житті закладу, які є ініціаторами ідей, рушіями прогресивного розвитку нашої школи.

Паралельно дехто з них відвідує гурток лідерів у БДЮТ, керівником якого є Богомаз Я. М. Разом з нею діти відвідують обласні тренінги і збори, які влаштовуються Київськими молодіжними організаціями. Здобуті знання і навички юні лідери прагнуть втілити у життя. Шкільний гурток «Лідер» сприяє їм у цьому.

Сьогодні учень 8-В класу Нікіта Тєлєгін – заступник голови шкільного учнівського самоврядування та одночасно заступник голови районного УС – провів тренінгове заняття «Ознаки лідера» з учнями 7-А класу.

На тренінгу діти мали змогу познайомитися один з одним ще раз, дізнаючись факти, якими у повсякденному житті зазвичай ніхто не цікавиться. Але вони дали змогу семикласникам по-іншому поглянути один на одного.

У ігровій формі діти дізналися, які риси характеру та звички притаманні справжньому лідеру, з подивом виявляючи їх в собі. Проговорили і записали правила, яких повинен дотримуватися справжній лідер, аби вести за собою інших і бути для них взірцем та прикладом до наслідування.

Заняття пройшло весело та змістовно. Корисна інформація, детальне обговорення і зроблені висновки ще раз довели – учні 7-А класу мають задатки лідерства і перспективи стати рушійною силою у розвитку нашої незалежної європейської держави.

Большакова Ю. А.

28.09.2018

БІЛЬШЕ

Кiлькiсть переглядiв: 538

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.