Вітаємо нового лідера!

/Files/images/2017_-_2018/nov_lderi_-_molod_uspshn/Яготинський НВК №3 вибори УС2.jpg

Для формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції використовують безліч інноваційних підходів. 16 березня 2018 року для учасників районної ради дітей Яготинщини була організована ділова гра «Вибори – 2018», у якій взяли участь 22 учні із загальноосвітніх навчальних закладів Яготинського району. Молодь зібралася для обрання нового складу управління районного центру самоврядування.

/Files/images/2017_-_2018/nov_lderi_-_molod_uspshn/Яготинський НВК №3 вибори УС3.jpg

Гра розпочалася із інструктивно-методичної наради для кандидатів на посаду голів комісій та голови районної ради дітей Яготинщини, яку провела координатор Богомаз Я. М. У «Передвиборчих дебатах» кращі лідери учнівської молоді шкіл району знайомили присутніх зі своїми передвиборчими програмами і відповідали на запитання, які задавали діти-лідери та їх керівники. По закінченню дебатів майбутні голови мали можливість проявити себе та показати свої лідерські здібності.

/Files/images/2017_-_2018/nov_lderi_-_molod_uspshn/Вибір голови УС.jpg

Наприкінці зустрічі відбулися вибори керівного складу районної ради дітей Яготинщини. Яготинський НВК №3 вітає новообрану голову ради Майстренко Юлію, та її заступників: Тєлєгіна Нікіту і Кобець Анастасію.

/Files/images/2017_-_2018/nov_lderi_-_molod_uspshn/Яготинський НВК №3 вибори УС4.jpg

Отже, нові лідери НВК №3 впевнено заявили про себе на районному рівні. Учень 7-В класу Тєлєгін Нікіта, який виявив бажання приєднатися до учнівського самоврядування школи, подав заявку на прийняття його до складу районної ради дітей Яготинщини і впевнено посів своє місце в управлінні районного центру самоврядування, з чим ми його щиро вітаємо! А також бажаємо йому творчого натхнення та плідної праці в органах учнівського самоврядування.

Большакова Ю. А. 16.03.2018

Кiлькiсть переглядiв: 315

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.