/Files/images/olmpadi_2014/Навальна О копия.jpg

Навальна Олександра

І місце з географії, математики, інформаційних технологій, інформатики в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ місце з географії, інформаційних технологій в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpadi_2014/Рекеда Н копия.jpg

Рекеда Наталія

І місце з біології в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

ІІІ місце з біології в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpadi_2014/Жултинська А копия.jpg

Жултинська Ангеліна

І місце з німецької мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

ІІІ місце з німецької мови в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpadi_2014/Галицька І копия.jpg

Галицька Ірина

І місце з німецької мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

ІІ місце з німецької мови в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpadi_2014/Черня Я копия.jpg

Черня Ярослава

І місце з математики та інформаційних технологій в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

ІІ місце з інформаційних технологій в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/5390.jpg

Маслова Даліла

І місце з біології в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

ІІ місце з біології в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/Копирование из Дзюба Марія 9-В.JPG

Дзюба Марія

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!"

номінація "Історія та державотворення України"

/Files/images/vdmnniki_2014/Копирование из Олексенко Анастасія 9-В.JPG

Олексенко Анастасія

І місце з англійської мови та української мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpadi_2014/Парамонова А копия.jpg

Парамонова Анна

І місце з англійської мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/olmpadi_2014/Скарнович В копия.jpg

Скарнович Владислава

І місце з англійської мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/Копирование из Іщенко Анастасія 8-Б.JPG

Іщенко Анастасія

І місце з української мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/Копирование из Потапенко Олександр 10-В.JPG

Потапенко Олександр

І місце з фізики в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/5376.jpg

Близнюк Вероніка

І місце з французької мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/5387.jpg

Мішина Діана

І місце з англійської мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/5374.jpg

Єрецька Вероніка

І місце з французької мови в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki_2014/5392.jpg

Тищенко Володимир

І місце з історії в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Кiлькiсть переглядiв: 510

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.