НОВА НЕБЕЗПЕЧНА ГРА "ЧЕРВОНА СОВА"

/Files/images/2019_-_2020/8_stosutsya_kojnogo/Червона сова - небезпека.jpg

НОВА НЕБЕЗПЕЧНА ГРА "ЧЕРВОНА СОВА" У МЕРЕЖІ: ПСИХОЛОГ РОЗПОВІЛА, ЯК УБЕРЕГТИ ВІД НЕЇ ДІТЕЙ:

Гра "Червона сова" – своєрідний поштовх дитини до суїциду, шляхом шантажу

У мережі разом із смертельною грою "Синій кит" почала ширитися нова "гра" – "Червона сова".

Правила гри дуже нагадують "Синього кита". Відомо, що учасниками, як правило, стають підлітки від 12-ти до 16-ти років. З ними зв'язується куратор і дає завдання. Наприклад, не спати декілька діб, постійно бути онлайн, дивитися страшні психоделічні відео. Гра "Червона сова" – своєрідний поштовх дитини до суїциду, шляхом шантажу: залякуванням, вимаганням інтимних фото тощо.

Як розпізнати в дитині, що вона може "грати" у смертельні ігри у мережі та як її вберегти він непоправних кроків:

· У дитини з'являються ознаки недосипання: спочатку млявість, забудькуватість; дитина поводиться інакше, ніж зазвичай, може з'явитися і агресія. Згодом ідуть зміни - синці під очима, дитина може мерзнути і мати хворий вигляд.

· Дітям можуть давати завдання нанести собі порізи на різних частинах тіла. Це робиться не лише для того, щоб дитина перейшла бар'єр самозбереження, а й для того, щоб у разі смерті було відомо про суїцидальні нахили дитини.

/Files/images/2019_-_2020/8_stosutsya_kojnogo/сова.jpg

· Батьки мають звертати на це увагу, і якщо вони таке помітили, не треба кричати, потрібно дитину спокійно вивести на розмову. А якщо довірливі стосунки з батьками не склалися, треба залучити того, хто для дитини є авторитетом.

· Такожексперт радить звернутися до фахівця-психолога.

· Діти, які потрапляють у такі групи смерті – не обов'язково з неблагополучних сімей. Вони довірливі, прагнуть чогось нового, це модно, або хочуть відчути адреналін. Нерідко проблема в тому, що навіть у благополучній родині дитина не може поділитися з кимось своїми думками, тому що вона боїться або соромиться, а ось віртуальний простір налаштовує на те, щоб розмовляти на різні теми. У будь-якому разі, люди, які сидять по той бік екрану, враховують ці особливості і, звичайно, це і є важелі для маніпуляції, бо спочатку довіру дитини завойовують, а потім її залякують. Нерідко дитина боїться, що може стати відомо про її участь у грі. Більш того, діти бояться за своїх близьких.

Червона сова: небезпечна гра знову затягує підлітків

/Files/images/2019_-_2020/8_stosutsya_kojnogo/червона сова.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 465

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.