ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерство освіти і науки вкрай стурбовані станом, що склався з травмування і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Незабаром канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків, травмування та, навіть, смертельних випадків з вини дітей.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки — першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні із вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ваша дитина щоранку йде до школи. Щоб уникнути можливого нещасного випадку, рекомендуємо Вам вибрати для дитини найбезпечніший шлях до школи і переконатися, що дитина його запам'ятала. Поясніть дитині і покажіть на практиці, як треба виконувати наступні Правила дорожнього руху:

1. Переходити вулицю можна тільки при зеленому сигналі світлофора на перехрестях, по пішохідних доріжках чи у місцях, де маються спеціальні покажчики, позначені розміткою типу «зебра» чи дорожнім знаком «Пішохідний перехід», по підземних переходах, а якщо їх немає — на перехрестях по лінії тротуарів або узбіч.

2. Переходити вулицю треба кроком (а не бігцем) і подивитися спочатку ліворуч, а дійшовши до середини вулиці, — праворуч. Автомобілям треба завжди звільняти дорогу.

3. На проїжджій частині вулиць і доріг не можна грати, їздити на велосипедах — це дуже небезпечно.

Перш ніж купити своїй дитині велосипед, подумайте про те, де вона зможе кататися. Дитина повинна знати, що виїжджати на вулицю чи дорогу дозволяється дітям не молодше 14 років за умови, що вони знають Правила вуличного руху.

Діти наслідують дорослих. Показуйте дітям гарний приклад — дотримуйте самі Правил дорожнього руху!

Шановні батьки! Наближаються Новорічні свята. Прохаємо подбати, щоб Ваші діти не купували і не використовували піротехнічних звсобів – це може призвести до нещасних випадків.

Кiлькiсть переглядiв: 963

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.