Хочу бути космонавтом!

/Files/images/2019_-_2020/hochu_buti_kosmonavtom/IMG_2422.jpg

Хто сказав, що профорієнтаційний тиждень, це нудно?! Навпаки, це надзвичайно цікаво, пізнавально та весело.

«Хочу бути космонавтом!». Ще зовсім , здається, недавно, саме так звучала дитяча відповідь на доросле запитання: «Ким ти хочеш бути?». З розвитком технологій, здавалося б, сучасні діти повинні відповідати накшталт: «Хочу бути програмістом/хакером/блогером». Як же ж ми з соціальним педагогом Дзюбою Л. А. були здивовані, почувши від учнів 3-Б класу: «Хочемо стати лікарями»!

Завітавши сьогодні до Чайки В. В. і її вихованців, ми запропонували дітям перевірити свої знання і уявлення про різні професії. Школярі із захопленням «включилися» в ігровий квест, де проявили справжні дива обізнаністю світу професій: хто такий лікар, вчитель, капітан, поштар, військовий, полісмен, тощо. Виявилося, що вони знають не лише хто це такі, але й що їм потрібно для роботи, які знання необхідно здобути і куди вступати для отримання цієї професії.

Дуже потішила одностайна відповідь команд, що для того, аби стати вчителем і вихователем потрібно вступати до Інституту Культури і Мистецтв. Отже, діти щиро впевнені, що вчителі і вихователі – таки культурні люди, у яких приємно і варто вчитися.

І поки діти так вважають, поки це залишається правдою – ми можемо пишатися своєю роботою!

26.09.19

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ==>>

Кiлькiсть переглядiв: 234

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.