22 листопада, з метою виявлення здібностей учнів та подальшого їх розвитку, серед учнів 8-х класів відбулася конкурсно-розвивальна програма «Від здібностей - до успіху».

Школярі мали змогу проявити себе у конкурсах, які проводила Денисенко Т. І. - класний керівник 8-А класу та Яковець В. М. - психолог школи.

/Files/images/listopad_2016/IMG_3511.jpg

/Files/images/listopad_2016/IMG_3519.jpg

Від кожного класу змагалася команда з 6 учнів: три хлопці та три дівчини. Оцінювали конкурс компетентні члени журі у складі Дзюби Л. А. та Складної І. В.

Першим був «Інтелектуальний» конкурс, у якому команди повинні були дати відповіді на запитання з різних галузей наук: математики, географії, української мови, а також продемонструвати свої логічні здібності. Поки учасники працювали над запитаннями, глядачі вправлялися у вмінні розгадувати тематичні загадки, які задавала класний керівник 8-А класу.

/Files/images/listopad_2016/IMG_3508.jpg

/Files/images/listopad_2016/IMG_3517.jpg

Другий конкурс був зорієнтований на виявлення спортивних здібностей. По два учасники команди демонстрували спритність у виконанні одноманітних дій: набивання тенісного м’ячика ракеткою (дівчата),та стрибків зі скакалкою (хлопці).

/Files/images/listopad_2016/IMG_3522.jpg

Третій конкурс покликаний був перевірити художні здібності юних талантів. Як відомо, справжній художник має орієнтуватися у просторі, як водолаз у воді. Він мусить уміти намалювати свій шедевр, знаходячись у положенні, хоч догори ногами. У прагненні цієї досконалості юні художники кожної команди, по черзі, із зав’язаними очима намагалися зобразити на папері кота. І хоч на котів ці істоти були мало схожі, але як всяка істота, народжена пензлем майстра заслуговує на життя - так і ці творіння чудернацькі принесли своїм командам бали, що наближали їх до перемоги.

/Files/images/listopad_2016/IMG_3533.jpg

/Files/images/listopad_2016/IMG_3537.jpg

Четвертим, фінальним, конкурсом був «Артистичний». Учні повинні були продемонструвати свої творчі та артистичні здібності: заспівати, зіграти, затанцювати…

Тож, потішив своїм запальним танком танцювальний колектив «House of Dans», у складі якого виступала Астапенко Єлизавета – учениця 8-А класу.

/Files/images/listopad_2016/IMG_3549.jpg

Зіграв на гітарі та заспівав молодий, але вже амбітний та перспективний виконавець, Криськов Владислав (8-А) із композицією «Їхали козаки».

/Files/images/listopad_2016/IMG_3561.jpg

Нескорожена Аліна та Шийка Аліна (8-Б) додали драйву блискучим виконанням музичної композицїі «Good bye».

/Files/images/listopad_2016/IMG_3563.jpg

По завершенню, Дзюба Л. А. підвела підсумки конкурсної програми. Перемогла, як завжди – дружба! Тому що не можна ставити знак порівняння між людьми творчими, спортивними та інтелектуальними. Всі вони унікальні по-своєму: 8-А клас – цех інтелектуалів, 8-Б – клуб спортсменів, а 8-В – майстерня художників! Тому від бажання до звершення – лиш один крок. Діти його зробили. Виграли – всі!

/Files/images/listopad_2016/IMG_3571.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 369

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.