У підлітків поряд з навчанням провідною діяльністю виступає особлива діяльність зі встановлення інтимно-особистих стосунків – діяльність спілкування. Старший шкільний вік особливо загострює проблему спілкування й саме тут помітно проявляється тенденція до задоволення потреби у спілкуванні на всіх рівнях, інтенсивність якої може бути такою високою, що стає центром життєвих прагнень юнацтва. В цьому віці однолітки відіграють основну роль у розвиткові соціальних навичок старшокласників. А поняття «дружби», «кохання», «цінностей» завжди цікавлять і хвилюють.

У Яготинському НВК №3 психологом був проведений соціально-психологічний тренінг для учнів 10-х класів «Формула кохання». Мета тренінгу: формувати зрілі погляди на взаємини між статями, вміння встановлювати контакти з особами протилежної статі, почуття відповідальності за долю іншої людини.

За допомогою психологічних вправ та діагностичних методик учні дізналися про види кохання та основні потреби у стосунках, визначили основні життєві цінності і пріоритети, спробували вивести власну формулу кохання.

Під час рефлексії учні відмітили, що їм було цікаво дізнатися про думки і почуття своїх однокласників, поділитися власними, відчути атмосферу групової єдності і взаємодії.

/Files/images/02_16/IMG_3756.JPG

/Files/images/02_16/IMG_3757.JPG

/Files/images/02_16/IMG_3758.JPG

/Files/images/02_16/IMG_3760.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 277

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.