/Files/images/2017_-_2018/psihologo_pedagogchniy_konsilum/Педагогічний консиліум 2017 009.jpg

23 листопада був проведений психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до навчання в середній школі». Участь у консиліумі взяли директор школи Комаренко С.О., заступник директора Чесніша Л.О., шкільний лікар Коновал О.А., практичний психолог Яковець В.М., соціальний педагог Дзюба Л.А., класні керівники колективів 5-х класів: Сехно І.А., Жукова В.В., Антоненко О.В., Опімах В.І., вчителі-класоводи, які навчали учнів з першого по четвертий клас: Лапада Н.П., Чайка В.В., Курило С.Б., Бондарчук Л.О. та вчителі, які викладають у 5-х класах.

Мета консиліуму: вивчення особистісної адаптації, соціометричного та соціального статусу кожного учня в колективі; надання інформації педагогам про індивідуальні особливості учнів для використання у подальшому вихованні та навчанні.

Підсумком роботи психолого-педагогічного консиліуму були прийняті рішення по індивідуальному підходу педагогів до навчання і виховання учнів, створенню комфортного психологічного мікроклімату в класах, оптимізації навчально-виховного процесу.

/Files/images/2017_-_2018/psihologo_pedagogchniy_konsilum/Педагогічний консиліум 2017 011.jpg/Files/images/2017_-_2018/psihologo_pedagogchniy_konsilum/Педагогічний консиліум 2017 010.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 506

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.