Педагогічний консиліум 2019

/Files/images/2019_-_2020/0_psiholog/konsilum/1.jpg

7 листопада 2019 року в Яготинському НВК №3 був проведений психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до навчання в середній школі». Участь у консиліумі взяли шкільний лікар Василенко Т.М., практичний психолог Яковець В.М., соціальний педагог Дзюба Л.А., класоводи, які працювали із учнями в молодшій школі: Пінчук В.В., Кошанська Л.О., Гелевера О.В., Мосьпан С.А.; класні керівники колективів 5-х класів: Комаренко Т.В, Козлова Л.Є., Кисіль-Тонконіг Я.О. та вчителі, які викладають у 5-х класах.

Мета консиліуму: вивчення особистісної адаптації, соціометричного та соціального статусу кожного учня в колективі; надання інформації педагогам про індивідуальні особливості учнів для використання у подальшому вихованні та навчанні.

Була проведена діагностична та аналітична підготовча робота, із результатами якої були ознайомлені учасники консиліуму. Практичний психолог ознайомив із результатами досліджень, виділив категорії дезадаптованих та ізольованих учнів. Соціальний педагог – про соціальний статус учнів 5-х класів. Вчителі-класоводи проаналізували особливості учнів, які потрапили в зону ризику, а класні керівники – поведінку в новому колективі. Педагоги повідомили про особливості навчальної роботи на уроках. Шкільний лікар надав поради щодо здоров’я учнів, які необхідно враховувати під час навчального процесу.

Підсумком роботи психолого-педагогічного консиліуму були прийняті рішення по індивідуальному підходу педагогів до навчання і виховання учнів, створенню комфортного психологічного мікроклімату в класах, оптимізації навчально-виховного процесу.

Яковець В. М.

/Files/images/2019_-_2020/0_psiholog/konsilum/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.