/Files/images/2017_-_2018/sldstvo_vedut_kolobki/IMG_6192.jpg

З метою виховання ціннісного ставлення до свого життя і безпеки довколишнього оточення й було проведено цей навчально-тренувальний захід зі знання законів та правил поведінки на вулиці.
Дуже гострим питанням, наразі, є саме правила поведінки дітей на вулиці, на дорозі та навики дій у ситуаціях, коли залишаєшся сам-на-сам з аферистами чи злодіями. Педагог-організатор Большакова Ю.А. провела для учнів 5-Г класу мультивікторину «Слідство ведуть Колобки»з рубриками «Правила поведінки на вулиці», «Правила техніки безпеки на вулицях та прибудинкових територіях» та «Відповідальність за скоєння протиправних дій».

Діти, як справжні слідчі, розбиралися у всіх тонкощах справи. Вони виправляли помилки Вовка і Зайця, проговорювали правильність дій у подібних ситуаціях. Учні прекрасно знають і розуміють, як діяти у ситуаціях, коли залишаєшся вдома сам.

Азарт, що панував у класі під час вікторини, зáпал ділових суперечок та сотні варіантів відповідей тішили тим, що завдяки старанням сумлінних батьків та професіональних педагогів, наші діти досить обізнані у питаннях безпеки на вулиці, на дорозі та вдома.

Інше питання – чи дотримуються вони безпечної поведінки у реальних ситуаціях? Сподіватимемося, що так, адже недаремно ж ми цілу годину повторювали правила та обговорювали алгоритм дій під час можливих небезпечних ситуацій!
Кiлькiсть переглядiв: 256

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.