/Files/images/2017_-_2018/poshukoviy_kvest_skarbi_yagotinschini/IMG_6104.jpg

«А нам не сумно ні хвилини,

І лиш ми знаємо чому,

Бо на світі без сюрпризів

Ми не вміємо, тому!

І тривоги, і невдачі,

І польоти вгору-вниз –

Тільки так, а не інакше!

Отакі вже ми вдались!».

Щодня у русі, щодня у пошуку, ані хвилини спокою – це маленькі енерджайзери молодшої школи.

Учні третіх класів зуміли виявити усі свої найкращі якості під час пошукового квесту «Скарби Яготинщини», присвяченого Дню Міста.

Команди 3-А, 3-Б, 3-В і 3-Г класів повинні були пройти весь маршрут за підказками і знайти «скарб». Виконавши завдання, команди поверталися у «штаб», щоб скласти таємну карту скарбів Яготина!

Як справжні дослідники, розлетілися по подвір’ю школи дітлахи у пошуках підказок. Дружній радісний лемент на черговій «станції» свідчив про те, що маленькі шукачі скарбів відгадали чергову загадку і вже мчать на пошуки наступної.

Класоводи ледь встигали за своїми, захопленими пошуками, дітьми. Такому азарту позаздрили б усі учасники «Україна має талант»! Спільні зусилля увінчалися блискучим успіхом – усі скарби були знайдені і їх фотографії урочисто наклеєні на карту Яготина, де й залишаться для історії.

На станціях непомітно «вартували» хранителі скарбів, учні 9-Б класу Мосьпан Валерія, Колодій Олена, Большаков Артем і Андрусенко Іван. Вони були свідками шалених перегонів і саме їм ми завдячуємо можливістю милуватися отриманими світлинами.

Найпершою пришла до фінішу команда 3-Б класу, за що й отримала почесне звання «Чемпіони швидкості». «Чемпіонами пошуку», одноголосно, була визнана команда 3-А класу, «Чемпіонами ерудиції» - команда 3-Г класу, а команда 3-В класу заслужено стала «Чемпіонами орієнтування», маючи найскладніший маршрут.

Команди приготували невеликі розповіді, чому Яготинську картинну галерею, флігель Тараса Шевченка і пам’ятник молодому Тарасу, парк, Супій, Храм, а також Яготинський маслозавод і стадіон можна з впевненістю назвати справжніми скарбами Яготинщини. Свято пройшло вдало. Учні отримали масу задоволення і позитивних емоцій, а також збагатили свої знання про рідне місто. Тому – успіхів вам, діти, шукаймо далі!:)

Сценарій пошукового квесту для 3-4-х класів "Скарби Яготинщини", приурочений до Дня Міста Яготин - 2017. Всі подробиці проведення квесту, його мета і задачі вказані у самому сценарії.

Кiлькiсть переглядiв: 384

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.