"Серце до серця - ХІІІ"

/Files/images/2017_-_2018/sertse_do_sertsya/Серце до серця.jpg

/Files/images/2017_-_2018/sertse_do_sertsya/Акція серце до серця ХІІІ.jpg «Серце до серця» – це подія, яка об’єднує всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

Затуліть вуха руками! Чи комфортно почуваєтеся? А діти, які позбавлені можливості чути навколишній світ, живуть із цим постійно. І допомогти їм чути може кожен.

З 02 березня по 22 квітня 2018 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» проводилася XIII Всеукраїнська благодійна акція. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для лікування дітей з порушенням слуху.

Щорічно учні, вчителі, батьки Яготинського НВК №3 долучаються до Всеукраїнської акції «Серце до серця». Цьогоріч волонтери нашої школи, учениці 7-А класу Смашна Аліна, Шпак Юля, Музика Ліза, закликали усіх небайдужих допомогти благодійному фонду "Серце до серця" у придбанні медичного обладнання діткам, які позбавлені можливості чути.

За два дні ми зібрали понад півтори тисячі гривень, які перерахували на благодійний рахунок фонду «Серце до серця – ХІІІ». І хоч сердечок-наліпок не вистачило всім, кинувшим гроші до скриньки, ми щиро вдячні їм за активну громадянську позицію і допомогу у такій благородній справі! А особливо батькам, які своїм прикладом показали дітям, що чужої біди не буває, і допоки ми допомагаємо один одному – ми українці!

Большакова Ю. А.

/Files/images/2017_-_2018/sertse_do_sertsya/IMG_7953.jpg/Files/images/2017_-_2018/sertse_do_sertsya/IMG_7970.jpg

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ ==>>

Кiлькiсть переглядiв: 353

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.