/Files/images/01_17/mi_budumo_hram_dush/IMG_5482.JPG

Високодуховна людина є надзвичайно цінною для суспільства і людства. Адже всі права і свободи, всі здобутки і духовні цінності, створені людством, відстоювалися подвигами і самопожертвами цілих поколінь.

Сучасна українська школа вимагає переосмислення системи виховання, оновлення змісту духовного розвитку особистості на основі гуманізації, життєдіяльності учнів, створення сприятливих умов для його самореалізації в різних видах творчої діяльності. А сьогодні питання формування духовно розвиненої творчої особистості набувають особливої актуальності. За словами видатного українського вченого, основоположника ідей народної педагогіки М. М. Стельмаховича, «виховання є переданням найкращих моральних заповітів попередніх поколінь для того, щоб із дитини розвилась Людина».

27 квітня відбувся районний етап конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування в 2016 -2017 н.р. Проект у номінації «Толерантність та духовний розвиток" представляла учениця 10-Б класу НВК №3 Близнюк Владислава. Дівчина повідомила, що усі виховні заходи, які проводяться у нашій школі, спрямовані на виховання високоморальної, багатогранної, компетентної, гармонійної особистості, здатної вільно інтегруватися в соціум, бути успішною та щасливою. Будь який напрям виховної роботи передбачає це. Яку б справу ми не виконували, у нашій роботі завжди є місце для зростання потенціалу дитини шляхом об’єднання індивідуальних “я” в могутнє національне “ми”.

Згадуючи, відтворюючи, наслідуючи духовні цінності та ідеали українського народу, молоде покоління має шанс зробити своє майбутнє і майбутнє своєї країни гідним людини-творця.

Коли ми будуємо «ДІМ», в якому буде жити дитина, важливо потурбуватись про якість окремих «цеглинок» і правильність їх «укладки». А ще дуже важливо пам'ятати, що одночасно ми будуємо «ХРАМ» життя і долі дитини, «СОБОР» її душі. І саме від усіх нас залежить, наскільки цей храм буде наповнений світлом радості, культури, духовності і людяності, і якої якості буде це світло.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.