ІІ засідання голів учнівського самоврядування відбулося 27 жовтня 2017 року у приміщенні Яготинського БДЮТ. Сьогодні це незвичайні збори. Активна молодь Яготинщини вирішила провести традиційне засідання нетрадиційно, і заразом відзначити свято Хеллоуїна.

Святкова феєрія розпочалася згодом. Але й саме засідання проходило жваво і напрочуд активно. Весь день був якийсь незвичайний.

Керуюча районного центру учнівського самоврядування Богомаз Яна Миколаївна привітала присутніх і розпочала засідання, повідомила план роботи, озвучила нагальні завдання.

Потім голови учнівських комітетів запросили учасників розійтися по секціях і розпочати роботу над майбутніми проектами. Розпочалися жваві обговорення. Справляло враження те, що учні добре орієнтуються в поточній ситуації і розуміють проблеми рідного міста. І головне - мають ідеї їх вирішення, і готові до цього з усім жаром своїх полум'яних сердець!

Плідно попрацювавши, добре намерзшися, юнаки і дівчата поспішили до актової зали на святковий концерт.

Свято пройшло на славу! Навіть стіни крижаного приміщення, здавалось, нагрілися від тепла та молодіжного запалу, від енергії та ентузіазму, яке випромінювали учасники виступів.

Творча група Яготинського НВК №3 зібрала шквал аплодисментів запальним танком і повчальною історією про циганські реформи. Дівчата хвацько витанцьовували"Циганочку з виходом", чим підкорили усі юнацькі серця.

Талановита молодь нашої школи ніколи не залишалася осторонь суспільних проектів і завжди знаходиться у перших рядах активістів, бажаючих і реально здатних змінити життя свого рідного міста Яготин.

Дивитися відео виступу

Кiлькiсть переглядiв: 312

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.