4 жовтня Яготинський Будинок Дитячої Творчості зібрав ініціативну молодь Яготинщини на перші збори у цьому навчальному році. Від Яготинського НВК №3 участь у засіданні приймали Владислава Близнюк, Аліна Смашна і педагог-організатор Большакова Ю. А.

Зустріч проходила не досить звично: учасникам було запропоновано проявити свої таланти у чотирьох напрямках роботи – рекламі і зв'язку, екологічних проектах, партнерстві та волонтерстві. Учні із захватом визначалися у своїх вподобаннях та обдумували свої можливості та інтереси.

Педагоги-організаторитакож визначалися із напрямком, який вони будуть курирувати. Тим часом молодь отримала чергове завдання: за певний проміжок часу створити невеличкий імпровізований флешмоб. Молодь була задоволена тим, що зуміла виконати завдання, і це надало їм впевненості у власних силах і можливостях.

Також було обрано голову учнівського самоврядування, замісника і помічника. Замісником голови стала учениця 11-Б класу нашої школи Близнюк Владислава, з чим ми її щиро вітаємо!Наступне засідання учасників учнівського самоврядування відбудеться 31 жовтня. Богомаз Я. М., керівник учнівської ради, дала завдання усім учасникам – замість традиційного засідання підготувати святкову тематичну вечірку. Ідея сподобалась і школярі, гаряче обговорюючи майбутні проекти, розійшлись.Чекаємо наступного засідання!

/Files/images/2017_-_2018/aktivn_gromadyani/Засідання молодіжної ради 002.jpg /Files/images/2017_-_2018/aktivn_gromadyani/Засідання молодіжної ради 003.jpg/Files/images/2017_-_2018/aktivn_gromadyani/Молодь Яготина.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.