Ми -активісти!

/Files/images/2017_-_2018/p-o/БДЮТ 15 01 18.jpg

12 січня 2018 року у приміщенні Яготинського РБДЮТ знову зібралися активісти міста та району. Зустріч проводилася у формі навчального збору, на якому розглядалася тема «Використання тренінгових технологій під час роботи з дітьми-лідерами. Проведення навчально - тренінгових занять».

Координатор районної ради дітей Яготинщини, Я. М. Богомаз ознайомила присутніх з планом роботи на 2018 рік та провела короткий аналіз роботи за рік минулий. Далі розпочалося саме тренінгове заняття, яке провели вихованки гуртка «Основи учнівського самоврядування» Євгенія Кожура, Вікторія Лушня та Валерія Бурдак. Під час заходу лідери виконували різноманітні завдання, вправи на знайомство. Надзвичайно зацікавила дітей робота в групах плейбек-театру, індивідуальні завдання.
Учасники тренінгу отримали змогу не лише проявити лідерські здібності, а й продемонструвати свої знання, інтуїцію та вміння виступати перед великою аудиторією. Голова учнівського самоврядування школи Євгенія Балим була дуже задоволена отриманим досвідом і тепер буде впроваджувати його у роботі зі шкільним активом.


Загальним підсумком проходження тренінгових вправ стало розуміння його учасниками, що лідерство – це активна позиція особи, яка прагне кращого майбутнього, лідер – це самостійний активіст, що здатен згуртувати навколо себе команду однодумців.

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.