Патріотичний челендж Яготинського НВК №3 до Дня Захисника Вітчизни "Пишаємося силою Нескорених"

Буремні події Майдану залишилися в історії. Небесну Сотню оплакують мільйони українців. Тоді до боротьби за Незалежність піднялась уся країна. А потім на нашу землю прийшов підступний ворог, захопив міста, частину території і почав поливати «Градами» мирних людей. Ми миттєво об*єдналися і дали гідну відсіч московському агресору.

Наразі шостий рік триває війна, шостий рік палають бої, шостий рік наші захисники тримають оборону: і на фронті і в тилу. Попри втрати, коли загинув наш земляк – Олександр Домашенко, попри шалену втому, попри відчай, наші захисники залишаються в лавах нескорених. У нашому місті лишилися люди, які не зневірилися, не опустили рук, не здалися.

Вони працюють, займаються волонтерством, вони тримають «фронт» і в тилу, і на передовій: плетуть, печуть, збирають по крихтам необхідне для наших земляків, що воюють на Сході України.

Заради своїх чоловіків, які повернулися з АТО, заради чужих дітей, що досі борються за Незалежну Україну, продовжують свою справу Людмила Овчаренко, Ілона Бойко, Вікторія Яковець, Ірина Сехно – волонтери, що мають силу нескорених.

Пишаємося силою Нескорених - Челендж ЯНВК №3

Тисячі кілограм смаколиків, консервації, виготовлених дбайливими руками їхньої команди, регулярно переправляються відомими «летючими» екіпажами відомого волонтера, депутата Київської обласної ради – Армена Шахар'янца. Від початку війни вони відправили на Схід понад 500 тон продуктів. За його власними словами: «Три роки тому ми завантажували машини під зав’язку, тоді голодували практично всі. І, слава Богу, зараз цього вже не потрібно. Але потрібно їздити провідувати бійців, везти щось корисне і, звичайно ж, якісь смаколики, які не входять до солдатського раціону. Одне лишень те, що їх пам’ятають, за них переживають, має великий психологічний вплив. Ми годуємо не тіло, ми годуємо душу солдата!» - каже він.

Шостий рік триває війна, шостий рік палають бої, шостий рік наші захисники тримають оборону: і на фронті і тут – в тилу. Попри втрати, попри втому, попри відчай, наші волонтери залишаються в лавах нескорених. Пишаємося їх силою!

Кiлькiсть переглядiв: 444

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.