Семінар "Толерантність"

/Files/images/2017_-_2018/p-o/samovryaduvannya/Семінар в Нечіпорівському етнічному музеї.jpg

Семінар на тему "Толерантність" у Нечипорівському НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" відбувся 15 лютого 2018 року. На семінар з толерантності були запрошені заступники директорів з виховної роботи і педагоги-організатори. Нечипорівський НВК прийняв учасників дуже привітно і показав приклад толерантності не на словах, а на ділі.

На світі існує таке поняття, як "толерантність". Ми, педагоги, розповідаємо про неї нашим вихованцям і навчаємо їх бути толерантними. Проте, на жаль, подеколи наші вчинки кардинально відрізняються від наших настанов. Діти інтуїтивно це відчувають, і тому не завжди наша наука досягає мети.

Але я бачила місце, де поняття толерантності - не порожній звук, не прості балачки. Я тепер знаю місце, де толерантність є і впроваджується реально, а не показово. Я його бачила на власні очі.

15 лютого відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи і педагогів-організаторів у Нечипорівській загальноосвітній школі. Директором там працює Смачна Світлана Юріївна.

Завважу, що вела вона себе зовсім не як директор, звичний для нашого уявлення. Вона сама провела екскурсію по школі, сама фотографувала, розповідала, допомагала з презентаціями. Вона приймала активну участь у тренінгу і навіть власноруч продемонструвала один з його елементів - "Дослід зі склянкою".

Що я скажу? Мої враження напрочуд позитивні. Світлана Юріївна виглядала справжнім сучасним керівником школи: помічником, консультантом, порадником, активним учасником всіх шкільних подій. Адже, лише підтверджене власним прикладом, наше навчання толерантності здатне здобути відгук у дитячих серцях і наштовхне учнів на толерантну поведінку по відношенню один до одного та до оточуючих.

Цікава екскурсія етнічним музеєм школи запам*яталася найбільше. Дбайливо зібрані старовинні речі, п*янкий аромат бабусиних висушених трав огортає одразу ж, як переступаєш поріг музею. Здається, ніби й справді потрапив у минуле.

Цікаво було й пройтися відтвореною в коридорах школи українською вулицею, оточеною вербовим тином, та позаглядати у кабінети під солом*яним дахом.

Дякуємо дружньому і привітному колективу Нечипорівського НВК за те, що ваші слова не розминаються з ділом. Будемо переймати ваш досвід та толерантне ставлення до всього, що нас оточує.

Кiлькiсть переглядiв: 344

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.