Позакласна робота, як невід’ємна частина навчально-виховного процесу, є логічним продовженням роботи на уроці. Вона тісно пов’язана зі шкільним життям. Заняття вокального гуртка відвідують учні віком 9-16 років, тому вони поділені на молодшу та старшу групи.

Основне завдання вокального гуртка – знайомство дітей із кращими зразками хорового співу, творами українських композиторів, розучування народних, класичних та сучасних естрадних пісень. Для виконання я добираю твори різного характеру та жанру - вони повинні бути доступними для співу у певній віковій категорії, намагаюсь враховувати вокальні особливості кожної дитини.

Провідна роль у процесі формування співочих навичок належить вокально-хоровим вправам. Тому на початку занять я використовую різні вокальні вправи та поспівки.

Візитівкою, творчим обличчям вокального гуртка, звичайно, є репертуар. У нашому гуртку ми не просто співаємо пісні, а намагаємось рухами передати музичні образи, тому наші виступи стають більш цікавими, насиченими та оригінальними.

Усі учасники гуртка з радістю відвідують заняття, особливо напередодні виступів – вокальні номери є окрасою усіх шкільних свят.

/Files/images/gurtki/IMG_1663.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_1738.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_1902.jpg

/Files/images/gurtki/IMG_2020.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 495

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.