Учні нашої школи вже не перший рік із задоволенням відвідують заняття театрального гуртка під керівництвом І.В.Диченко. Вони наполегливо навчаються акторської справи: розвивають художній смак та сценічну культуру, професійні навички для участі у виставах дитячого театру, виготовляють костюми.

У роботі гуртка керівник, першою справою, знайомить дітей з історією театру та допомагає долучитися до кращих зразків національного та світового мистецтва. Наставник прагне розвивати світогляд дітей, допомагає їм глибше розуміти світ прекрасного, розширює і поголиблює їх знання в галузі драматичного мистецтва, виховує естетичний смак, любов до прекрасного.

Важливе місце у програмі роботи театрального гуртка займає робота над образом, що проводиться індивідуально з кожним вихованцем, де актор-початківець напрацьовує особисті навички сценічної поведінки, особливу вимову, свою манеру прояву почуттів, манеру спілкування з глядачем, відшліфовує тільки йому притаманні якості у ставленні до створюваного образу. А досвідченіші актори мають змогу таким чином удосконалювати свою майстерність.

Протягом року гуртківці разом зі своїм творчим наставником підготували новорічну виставу «Дванадцять місяців» для учнів початкових класів. Юні театрали подарували святковий настрій не тільки дітям, але й учителям, які великою дружньою родиною завітали у світ казки.

Не менш вдало гуртківці презентували літературно-мистецьке свято за творчістю І. Я. Франка «Тричі являлася мені любов», у якій поділилися розповідями про ніжне та світле почуття поета, яке, на жаль, не кожному доводиться зустріти у житті. А ще гірше, коли воно не взаємне, як у Івана Яковича. Зі сцени лунали палкі та зворушливі ліричні твори у виконанні гуртківців. У танці юна гімнастка А.Філатова під пісню О. Пономарьова своєю грацією та пластикою донесла усю буремність та незворушність кохання, адже у кожного воно - своє.

Інна Василівна, як вчитель української мови та літератури, не забуває прививати любов до рідного слова, тому спільними зусиллями було підготовано для учнів нашої школи літературно-музичну композицію « Ти - наше диво калинове, кохана українська мово!». Учасники свята розповіли про красу та багатство рідної мови, рідного краю, його традиції. Закликали у своїх виступах пам’ятати історію, не забувати своє коріння, бути гідними синами та дочками Батьківщини.

Кiлькiсть переглядiв: 243

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.