Сучасний динамічний світ потребує творчої людини,яка є найбільшою цінністю у будь-якому суспільстві. Саме тому у нашій школі приділяється велика увага позакласній роботі, яка дедалі набирає сучасних рис та відповідає потребам суспільства у розвитку творчих здібностей дітей. Підтвердженням цьому є робота гуртка « Театральна студія».

У 2016-2017 навчальному році робота гуртка здійснювалась у кількох напрямках: удосконалення навичок сценічного мовлення, ознайомлення з основами сценічної майстерності, сценографією, реквізитом, костюмом, театральною етикою.У процесі закріплення та вивчення нових елементів акторської психотехніки тривала систематична робота над удосконаленням мовного апарату (постановка голосу, дихання, дикція, тренування мовного апарату). Я думаю, що набуті здібності гуртківці в повній мірі використали під час постановки інсценізацій вистав Т.Шевченка «Назар Стодоля» та М.Старицького «За двома зайцями» та літературно-музичної композиції «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була»,присвячена пам’яті І.Я. Франку. Адже характерною особливістю театрального мистецтва є його неповторність у часі. Кожен спектакль існує тільки у момент його відтворення, а підготовка триває не тижні, а місяці.

Паралельно із засвоєнням теоретичних знань гуртківці набували практичні навички сценічної діяльності. Саме гуртківці були активними учасниками різноманітних заходів, які відбуваються у школі Головним завданням театрального мистецтва є розвивати у дітей творчу ініціативу та вміння застосовувати отримані знання на практиці. Бо театр був і залишається могутнім засобом ідейного,естетичного та етичного виховання людини, що дає позитивні результати та покращує імідж нашої школи.

Керівник гуртка В.Г.Гутник

Кiлькiсть переглядiв: 195

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.