Гурток «Зростаємо патріотами» у 2016-2017 навчальному році працював у напрямку формування соціальної і життєвої компетентностей учнів на основі знань про Україну, ознайомлення з матеріальними та духовними цінностями українського народу. Протягом навчального року діти працювали за декількома напрямками:

1. Я – українець: вивчали надбання українського народу (цикл «Це – наше і це - твоє»), вчилися складати дерева родоводу, досліджували виникнення української мови, розглядали старовинні оселі українців, елементи їх побуту, вчилися вишивати та робити витинанки. Роботи оформлювали у вигляді колективних або індивідуальних міні проектів та колажів.

2. Мій український народ: вивчали, хто такі слов’яни, якими були перші князі, хто такі козаки, знайомилися з видатними постатями, які прославили Україну.

3. Моя родина, мій рід: працювали над вивченням традицій нашого народу, вчилися святкувати Різдво, Масляну, Великдень. На інсценізоване дійство святкування Масляної гуртківці запрошували усю паралель третіх класів.

4. Моя держава Україна: діти вчилися розуміти, що означають поняття «незалежність», «самостійність», «суверенність», дізнавалися про значення України у світі, її визначні досягнення, шукали інформацію про відомих українців, знаних сьогодні на світових аренах.

Кiлькiсть переглядiв: 290

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.