Зброя не вбиває – вбивають люди.

Андрій Котенський.

Ніколи не думала, що ці слова стануть актуальними для сучасного світу, але, нажаль, на тлі останніх подій в Україні, цей вислів стає дедалі вагомішим.

Більш того, сьогодні, коли всі сили спрямовані на підтримку наших солдат в зоні АТО, нам необхідно готувати достойну молоду зміну, яка плекатиме в душі любов до Батьківщини, готовність стати на її захист.

На заняттях гуртка «Влучний стрілець» учні старших класів не лише удосконалюють свою фізичну підготовку, знайомляться з правилами безпечного поводження зі зброєю, вчаться правильно стріляти з пневматичної гвинтівки, але й приймають активну участь у формуванні технічного забезпечення гуртка: власноруч виготовляють мішені для стрільб, розробляють зручні настінні стенди з вогневої підготовки.

Саме з метою підготовки учнівської молоді до захисту життя і здоров’я, забезпечення власної безпеки та безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу, а також для вправного поводження з автоматом Калашникова, відбулися зустрічі гуртківців з представником Яготинського районного військового комісаріату, майором ЗСУ Скарновичем Василем Володимировичем, який провів цікавий майстер-клас з розбирання автомата. Хлопці отримали змогу закріпити свої знання тактико-технічних характеристик та будови АК.

Висловлюю вдячність працівникам комісаріату за плідну співпрацю у вихованні учнівської молоді.

І маю надію, що ці знання знадобляться нашим дітям лише в теорії…

Т.В.Лугіна,

керівник гуртка «Влучний стрілець»

/Files/images/pozaklasna/IMG_1765.jpg

/Files/images/pozaklasna/IMG_1766.jpg

/Files/images/pozaklasna/IMG_1768.jpg

/Files/images/pozaklasna/IMG_1769.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 703

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.