Волонтерська робота школи.

Машини біля Яготинського Центру волонтерської підтримки зовсім не такі, як сяючі «білі Камази». Видно, що вони «робочі конячки» – постійно у рýсі: вони завжди там, де чекають, де потрібна допомога. Але й вони були б просто машинами, якби не підтримка простих людей.

І саме зараз волонтери «на старті», готуються до чергового рейду до зони АТО. Підганяють їх не свята, а звичайна буденна необхідність. Вони збирають для бійців теплий одяг, термобілизну, ліки, і звичайно – смаколики…

Яготинський НВК №3 ніколи не лишається осторонь. Ось і тепер, наші хлопці отримають те, що їм необхідно там – на передовій. Адже підтримка земляків, рідних і близьких – це потужний стимул не втрачати мужності. А дитяча допомога зігріває солдатські серця, зміцнює бажання зробити все можливе, аби захистити своє майбутнє. Цього разу, на зібрані школярами кошти під час благодійної ярмарки, ми закупили і передали Центру волонтерської підтримки замовлені речі, продукти та ліки, необхідні сьогодні у зоні АТО.

/Files/images/listopad_2016/IMG_3574.jpg

/Files/images/listopad_2016/IMG_3576.jpg

/Files/images/listopad_2016/IMG_3578.jpg

Це лише маленька крапелька в океан стійкості. Але крапля до краплі – і утворюється річка. Наші діти і їх підтримка і є ці крапельки, завдяки яким наповнюються океани.

Дитяча щирість супроводжує життя

Їх вчинки завжди чесні й справедливі.

І їхні ріки мчать через моря

В безмежний океан могутньої країни.

Гарно написано! Назва може бути "не втрачайте мужності" або "Ми підтримуєм вас, солдати"... Фото на робочому столі, папка "Сайт", "Правий сектор": білизна, ліка, чай на столі, вермішель, рис на лавці, ляльки-мотанки на зеленій парті (Ілонині).

/Files/images/listopad_2016/IMG_3317.jpg

/Files/images/listopad_2016/IMG_3580.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 239

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.