/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 1.jpg

Патріотами бýти не навчаються, патріотами стають за покликом серця. Українцям, як нікому, близька ця істина. Адже любов до рідної країни всотується з молоком матері, переплітається закодованими візерунками національної вишивки, освячується духом Неньки-землі, политої кров'ю славних предків. І цей зв'язок неможливо розірвати, він існує в думках, відлунюється у серці, і живе у душі кожного справжнього українця.

Коли стукіт серця – у ритм козацького маршу, душа тріпоче за покликом матері-України. Ми - її сини і доньки, ми – українці, вправні козачата, гідні наступники української козацької слави.

7 червня 2017 року в місті Яготин стартував І (районний) тур дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дитячий гамір і сміх заполонив усі куточки традиційного місця зустрічі учасників у Сорочому Яру.

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1847.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1848.jpg

Команди Яготинського НВК №3 «Байдак» і «Байдак-зміна» старанно облаштували місце свого коша і креативно підійшли до його оздоблення. З веселими козацькими жартами і бадьорим настроєм рої рушили на урочисте відкриття гри.

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 2.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 5.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 7.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 4.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 8.jpg

Традиційна козацька дисципліна дотримувалася беззаперечно і непохитно, її не порушували, навіть, несподівано вибухаючи, не менш традиційні, козацькі жарти. Чергові по табору тримали кош у порядку.

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Джура стартує 6.jpg

По закінченню турів змагань на виснажених, але щасливих козачат чекали смачні наїдки, після яких вони насолоджувалися заслуженим відпочинком.

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1853.jpg

І ось останній етап гри – дистанція «Смуга перешкод» і перетягування линви. Зосереджена і зібрана ройова «Байдаків» Маслова Даліла,

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1849.jpg

трохи схвильована ройова «Байдак-зміни» Бусло Іванна чекають на початок фінального виступу.

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1852.jpg

Останні тренувальні проходження, настанови інструкторів, хвилини очікування перед стартом…

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1850.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1851.jpg

І день закінчується блискучою перемогою наших команд!

На урочистому закритті козацьких ігор оголошуються беззаперечні переможці: І місце – команда «Байдак», ІІ місце – команда «Байдак-зміна». «Ветерани» мають достойну молоду зміну і урочисто передають їй естафету.

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1854.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1856.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1857.jpg/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1858.jpg

Полум'яне виконання гімну України і спущення прапору завершують цьогорічну районну дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/фото1859.jpg

Учасники змагань мріють відіспатися після двох напружених днів. Полегшено зітхають керівники команд Майсак Олександр Олександрович та Хвостікова Тетяна Вікторівна: «Молодці, діти! Не підвели!».

/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Майсак О.О..JPG/Files/images/01_17/za_poklikom_sertsya/Хвостікова Т.В..JPG

А попереду – знову тренування - оновлена команда Яготинського НВК №3 «Байдак» вирушає на обласний тур змагань. Ми щиро бажаємо їм успіху, вболіваємо і чекаємо з перемогою! Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 377

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.