Бути патріотом – це так просто!

/Files/images/2017_-_2018/nam_potrbne_mirne_nebo/Красуні.JPG

Якщо Ви десь почуєте, що у школі не цікаво – не вірте! У школі нудьгувати не доводиться, але кожен сам розставляє свої пріоритети. Хтось намагається триматися одного напрямку – глибоко оволодіває знаннями, відвідує мистецькі гуртки і виступає на сцені, захищає спортивну честь школи, прагне бути гурманним експертом у шкільному буфеті… А дехто намагається поєднати все і встигнути всюди, і декому, навіть, це вдається. А особливо в останні роки, коли питання патріотизму, національної гордості і громадянської свідомості посіло головну позицію у вихованні української молоді.

Наші школярі постійно вигадують якісь цікавинки: захоплюючий квест, незвичайний флешмоб, оригінальний майстер-клас, в яких обов’язково присутній їх патріотичний дух. Він, можливо, непомітний неозброєним оком, але ним насичений кожен рух, кожне слово, кожне дійство наших дітей.

Ви бачили, як виглядає справжній патріотичний дух? Ні? Тоді завітайте до Яготинського НВК №3 на військовий вишкіл; аплодуйте разом з нами патріотичному виступу на день Міста; одягніть вишиванку і станьте плече-до-плеча з учасниками флешмобу на день Миру; скуштуйте козацького кулішу, зготовленого на джурівській ватрі; підхопіть голоси наших дівчат, що линуть до неба у прагненні Мирного неба; розділіть захоплення молодих патріотичних гуртківців; доведіть, що сучасні захисники України – гідні послідовники Івана Богуна; дивіться на світ разом з нами очима одержимиці з Богданівки; «запалюйтесь» ідеями активістів щодо національно-патріотичного виховання молоді; допомагайте і не вимагайте подяки, допомагайте лише тому, що хтось потребує вашої допомоги; пам’ятайте, ви – українці – нащадки козаків, захисники своїх дітей і свого майбутнього.

Яготинський НВК №3

Кiлькiсть переглядiв: 316

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.