Пізнавальна екскурсія до поліції!

Яготинським відділенням поліції No2 було проведено цікаву, пізнавальну екскурсію для учнів 4-Б класу до відділення поліції.

Старший інспектор сектору ювенальної превенції Ткачук Альона Вікторівна, яка тісно співпрацює з нашим закладом освіти, розповіла діткам про професію поліцейського. Показали як працюють слідчі, дільничні, чергові. Начальник відділу державної міграційної служби — Тимченко В.М., розповів про цікаві моменти своєї роботи. А Антоненко Л.А. - показала чергову частину.Під час екскурсія дітей ознайомили із спеціальними засобами та знаками дорожнього руху.

«Головна мета поліцейських – дати можливість зрозуміти і роз’яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний», – каже Руслан Анатолійович Коротун — начальник сектору превенції.

Дітки були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч. Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції.

/Files/images/000001/зображення_viber_2022-12-09_11-40-48-889.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.