Повернутися до звичайного режиму

"Нульовий меридіан" - вектор для руху вперед.

Знаючи більш-менш географію, точно можна сказати, що "нульовий меридіан" - зовсім не нульовий, А, навіть, навпаки - ПОЧАТКОВИЙ! І з нього починається все.

Згідно історичних даних, Грінвіч - колись селище у Великій Британії за декілька кілометрів від Лондона вниз по річці Темзі, а тепер — місцевість Лондона.

У свій час Грінвіч був містечком у південно-східному передмісті Лондона, причому неблизько від Лондона: щоб дістатися до нього на конях, було потрібно кілька годин.

Гринвіч відомий тим, що в ньому розташована Гринвіцька королівська обсерваторія, якою проходить нульовий меридіан, що розділяє західну і східну півкулі.

Але не будемо більше відволікати Вашу увагу від головного, бо ми не в Англії, а в Україні!

А в Україні Грінвіч - це конкурс знавців англійської мови. Це як нульовий меридіан, який дає поштовх для руху вперед; який починає відлік часу до досягнення мети.

Адже вивчення і знання англійської мови відкриває широкі можливості перед людиною. Вивчати англійську можна по-різному, зокрема й з допомогою конкурсів. Тому-то вчителі і діти й обирають найцікавіший та найефективніший спосіб закріпити свої знання і вміння..

Сьогодні, 30 листопада, на Грінвічі між Осінню та Зимою вчителі Опімах В. І, Кириченко О. В., Герасименко О. П., Пушня І. С. провели конкурс з англійської мови ''Гринвіч - 2021'', у якому взяли участь учні 3-8 класів.

/Files/images/2021-2022/grnvch/1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.