Щойно стали школярами – й вже мандруємо світами!

Учні 1-а класу щойно стали школярами, і вже 21 вересня новою класною родиною відправились разом з батьками та вчителем Курило С.Б. на екскурсію до фермерського господарства «Тетяна 2011», торгової марки “Zinka” с. Усівка, Згурівського р-ну провести час з нашими «братами меншими».

Там вони зустріли милу кізонька Зінку,яка познайомила гостей з умовами проживання кізок та допомогла зануритися в атмосферу тепла і любові до милих тварин. Разом з нею помандрували територією ферми. Там побачили як доглядають за тваринками, погодували козенят, сфотографувалися з кожним з них, погладити і трішки побігали та погралися разом з ними. Потім відправились на дегустацію продукції з козиного молока, яке вважається особливим делікатесом для цінителів витонченого смаку і здоров'я. Поласували різними видами сиру,йогуртами,молоком. Все було надзвичайно смачне!

Ця пізнавальна, цікава екскурсія надовго залишиться в пам’яті малюків.

Курило С. Б.

/Files/images/2021-2022/schoyno_stali_pershachkami_-_vje_mandrumo_svtami/Слайд1.JPG /Files/images/2021-2022/schoyno_stali_pershachkami_-_vje_mandrumo_svtami/Слайд2.JPG /Files/images/2021-2022/schoyno_stali_pershachkami_-_vje_mandrumo_svtami/Слайд3.JPG /Files/images/2021-2022/schoyno_stali_pershachkami_-_vje_mandrumo_svtami/Слайд4.JPG /Files/images/2021-2022/schoyno_stali_pershachkami_-_vje_mandrumo_svtami/Слайд5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.